Únor 2012

Chris Redfiled

10. února 2012 v 14:33 Hot Toys
Dnes ráno krásně svítilo sluníčko, tak jsem se rozhodla, že nafotím nějaké fotečky Chrisáčka :-) Fotky sice nic moc, ale i tak je tam něco vidět :-)RE5 Chris Redfield - Hot Toys MASTERPIECE

9. února 2012 v 16:42 Hot Toys
Chtěla bych vám představit tohoto krasavce. Jmenuje se Chris Redfiled a jde o postavu ze snad nejznámější videohry na Playstationa na světě, RESIDENT EVIL. Výrobci tohoto mistrovského kousku jsou Hot Toys. Je to figurka v měřítku 1:6 - cca 30cm. Je plněkloubový. Chris má oproti ostatním figurkám Hot Toys klouby schované pod latexem - kůží. Je nádherně a do detailů propracovaný. Má u sebe hodně doplňků jako rotační kulomet, pistol, Magnum, samopal, vysílačku, náhradní ruku pro druhou zbraň, super vestu, pochvu s nožem a další... Mimojiné i super stojánek :-)
Po tomto krasavci toužím už víc než rok, ale sehnat na něj koruny byl docela voříšek :D Nakonec se zadařilo a jsem šťastná.
Jediná nevýhoda je, že 90% oblečků na Keny mu není. Je moc svalnatej a má krásný, ale velký zadek :D
Bohužel nemám moc času na to, abych ho v něčem nafotila a taky ve spodním prádle, tak to budu muset nechat na jindy. Tak jsem si pro vás připravila alespoň na začátek pár foteček :-)

Pro představivost, toto jsou katalogové fotečky a jak vypadá nahý