Březen 2012

Mé přání - Albert Wesker Hot Toys

7. března 2012 v 13:22 Hot Toys
Holky, chtěla bych Vám ukázat o jakého chlapa moc stojím. Jde o parťáka Chrise Redfielda z hry Redident Evil a jmenuje se Albert Wesker. Bohužel se u nás už sehnat nedá a na Ebayi se cena pochybuje od 10 000 - 16 000. No je to hrůza! Před rokem se dal u nás sehnat za 4500,-Kč. Bohužel jsem na to přišla až pozdě. Takže mi nezbývá nic jiného, než začít šetřit a doufat, že se někde objeví za lepší cenu.
I proto se asi budu muset vzdát některých krásek. No snad mě tu neukamenujete, ale jinak prostě našetřit nemohu. Jsem na mateřské a každá koruna je pro mě dobrá a drahá :D
Fotky Alberta jsou z internetu...

Totot je S.T.A.R.S. verze jako je Chris. Wesker je padouch... Má svítící oči, tak jako ve hře.Druhá verze je Midnight a ta je samozřejmě dražší - tu bych radši, líbí se mi to oblečení :-)


Mno vůbec nejsem náročná, že???? Chris a Wesker jsou moje největší přání co se sběratelsví týče, Chrise už mám a snad se časem zadaří sehnat i Weskera.

Jake Gyllenhaal - Hot Toys

6. března 2012 v 23:02 Hot Toys
Ráda bych Vám představila nový přírůstek do sbírečky. Jde o Truetype figure Causacian Muscular version od Hot Toys. Je to herec Jake Gyllenhaal (známý z filmu Princ z Persie Písky času, atd) Dorazil mi dnes a opět mě nezklamal :-) Toto tělíčko je opravdu povedené. Má tolik kloubů, že je snad ani nelze všechny použít :D Oproti Chrisovi má velké + a to, že oblékne téměř všechny oblečky od Kenů, takže na něj nemusím shánět oblečení. Jediný problém je v botičkách. Má větší nohy než Ken a tak se do ničeho nenacpe :-( Mno budu muset sehnat originál od Hot Toys