Červen 2012

Oznámení

1. června 2012 v 14:14 Vzkazy a info
Milé sběratelky a milí přítelé :-),

chtěla bych vám oznámit, že končím se sbíráním panenek Barbie. Nyní rozprodávám část své sbírky a doplňky. Jelikož jsem poslední dobou neměla čas ani chuť nic nového fotit a naopak jsem se hodně věnovala svýh chlapcům od Hot toys, rozhodla jsem se, že začnu šetřit na Alberta. Jak už jsem jednou zmiňovala, jde o hodně vzácný kousek, který bych si prostě přála, ale bohužel se pohybuje od min. ceny 10 000,- Kč, budu se muset hodně vydat z peněz a určitě to ještě nějakou dobu potrvá.
Každopádně se sbíráním Barbie končím. Některé holky si 100% nechám, abych ke klukům nějaké měla, i kvůli focení. Figurky Hot Toys, ale i jiné sběratelské figurky stejného měřítka mě uchvátily opravdu hodně a každé z Vás alespoň jednoho či jednu doporučuji :-)

Doufám, že mě tu nikdo neukamenuje a nezavrhne. Jelikož jsem na mateřské a manžel mi můj koníček zrovna nechválí, musím si na vše našetřit sama a to je v dnešní době dost těžké, jelikož mám dva malé caparty :D

Tak se tu mějte všichni moc krásně....ráda se buku koukat alespoň k vám na panenky a pokud se zadaří, nováčka nafotím :-)
S pozdravem Zlatka