Duben 2013

Barbie Millennium princess(2000)

24. dubna 2013 v 21:17 sběratelské Barbie
Dnes se ke mně dostala tato sběratelská Barbie (hromadně i s jinými panenkami) Jmenuje se Millennium princess Barbie a přišla na svém původním tělíčku, s prstýnkem a původními naušnicemi a náhrdelníkem. Já jsem ji přetělila na Model muse tělíčko, ale určitě ji pořídím fashionistas, které by ji sedělo více. Své pův. tělíčko měla lehce obarvené od modrých šatů - takže asi potvory pěkně pouštěly.
Panenka je to celkem pěkná, možná si ji nechám, ještě uvidím :-) Na rychlo jsem ji navlékla do šatu od Shakiry, ale během pár dní ji nafotím i v něčem lépe padnoucím :D

... Jak jsem slíbila, tak jsem učinila. Zde je pár nových foteček...Barbie Shakira (2003)

22. dubna 2013 v 19:05 sběratelské Barbie
Dnes mi dorazila má láska. Vždycky jsem si ji moc přála a navíc jsem měla možnost ji sehnat novou a s těmito vlasy. Jsem nadšená, protože Shakira je nádherná. Není sice původně sběratelskí Barbie, ale myslím, že už se dá mezi ně zařadit :-)
Kytara hraje kousek její písničky Whenever...wherever, nebo tak nějak :D Oblečení je super, moc se mi líbí.
Měla jsem doma jednu náhradní Fashionistas, takže hned dostala nové tělíčko...Barbie Vánoční 2012

19. dubna 2013 v 10:54 sběratelské Barbie
Tuto nádhernou Barbie jsem vyhrála na MMA a moc jsem se na ni těšila. Je opravdu krásná. Jediné co mě překvapilo je, že u sebe neměla stojánek. Ne, že by mi to vadilo, stejně stojánky prodávám, ale je to u sběratelské Barbie zvláštní.
Myslím, že by se měla jmenovat Rose. To jméno mi k ní a líčení i šatům prostě sedí :-)
Nebudu ji více popisovat, vše viz foto :D

Barbie Basics Col.1.5 No. 06 - Carnaval

15. dubna 2013 v 18:55 sběratelské Barbie
Dnes mi přišla hlavička této krasavice od Gabči, takže mám velkou radost, že ji mohu uvítat ve své malinké sbírečce :-) Je svétlé pleti. Naštěstí jsem měla jedno náhradní tělo od Kačky, takže ho hned dostala. Tvář je Carnival nebo Carnaval, jak chcete :-) Jmenuje se Susan a s Frankie jsou obě úchvatné...


Barbie Basics 09-001 Diva

14. dubna 2013 v 22:11 sběratelské Barbie
Dnes jsme se s manžou zajeli do Děčína dcerce a synkovi koupit botasky, takže jsem využila návštěvy děčínského Dráčiku. Nové LIV panenky ani oblečk neměli a z Basics zbyla jen Diva. Už jsem ji jednou vlastnila a vím, že po umytí vlsáků byla pěkná. Tak jsem neváhala a vzala ji :-) Jmenuje se Amanda
Jakmile zbyde čas, nafitím ji i v jiném oblečení a s jinýma naušnicema (slušejí ji kruhy :D)

...dodatečné fotečky :-)


LIV It´s My Nature Hayden a oblečení + přehlídka :-)

5. dubna 2013 v 0:30 Panenky LIV
Dnes jsme byli s manželem vybírat dárek synovi k narozkám, takže jsem se snažila vyméct všechny Dráčiky a hračkárny po ruce v Liberci :-)
V Pompu nic zajímavého neměli, ale v Dráčkách jsem trochu štěstí měla. Panenek bylo hodně na váběr, ale nebylo moc hotovosti, tak jsme pořídli alespoň jednu. Oblečení jsem vzala jen to, co ještě nemám.
Z nákupu mám moc dobrý dojem i pocit, oblečky i Liv panenka jsou úžasné. No posuďte samy :D


Panenka je nádherná, a tak jsem ji přetělila na stejně barevné tělíčko od Barbie a dostala ji dcerka :-)
Tento bleček prostě sedí k Sáře :-) Šperky jsou od Kačky
Sarah je kočka :-)
Tenhle obleček miluju!... A nakonec obleček od Hayden v podání Angie...

Gumáčky jsou luxusnítakže za mě...100% spokojenost :D

Barbie Top Model Hair Wear

4. dubna 2013 v 12:58 sběratelské Barbie
Dnes mi dorazila Barbie top model Hair Wear, už jsem ji měla ve své sbírce. Ke mně dorazila nahá. Musela prodělat trochu ozdravné kůry, ale je z ní celkem fajn kočka. Oblékla jsem ji do oblečení od Raquelle a myslím, že jí padne :-) Jmenuje se Nina


Barbie Piráti z Karibiku - Angelica 2

3. dubna 2013 v 12:33 sběratelské Barbie
Když jsem na internetu úplnou náhodnou objevila Angelicu úplně novou , zabalenou v origo krabici, naváhala jsem , protože jsem si moc přála ji mít celou i s oblečením a jejím pův. tělíčkem. Hned jsem si ji objednala a za dva dny - tedy dnes, ji měla doma :D. Super, jsem nadšena. Je nádherná a v tom oblečení se hodí k Eziovi jetě víc, prostě páreček k nakousnutí :-)
První Angelicu jsem samozřejmě nabídla k prodeji...