Červenec 2013

Barbie Basics 07-002 Aphrodite

25. července 2013 v 17:02 sběratelské Barbie
Další Basics kráska s tváří Aphrodite má číslo 07 a je z džínové kolekce. Přišla ke mně nahá. Je moc krásná a jemná. Mně se tato tvář moc líbí a asi nejvíce ta oranžová plavková :-). Má prkenné nohy, ale to mi nevadí :-)Barbie NASCAR Jeff Gordon

18. července 2013 v 19:12 sběratelské Barbie
Dnes mi dorazila tato sběratelská Barbie s názvem Jeff Gordon Nascar. Je Pink Label. Přišla ke mně nahá bez naušnic,ale moc pěkném stavu. Není vůbec zničená, vlásky jí nechybí, jen má kousíček smázlou rtěnku a po původním oblečení na nožce flíček.
Tvář je Generation Girl. Moc se mi líbí právě její orig. obleček. Snad se mi ho podaří někdy získat...


Barbie Pink in Pantone - Gold Label

11. července 2013 v 15:33 sběratelské Barbie
Dnes mi dorazila tato kočka. Čekala jsem na ni sice delší dobu, ale jsem z ní maximálně nadšená. Je úžasná. Jde o sběratelskou Barbie s Názvem PINK IN PANTONE 219c a je to Gold Label - takže vzácná. Tvář je Mackie
Šatičky jsou krásné, ale já těmto modelům až tak neholduji. U panenky mi šlo spíše o samotnou panenku a doplňky, jako boty, naušnice a náramky :-) Barbie má nádherné platinové vlásky - jsou až do fialova(hází odlesky)
Měla je trochu slepené, takže prošla koupelí s balzámem. Nehty má bíle nalakované. Na ostatní se podívejte samy :-)Omlouvám se za tu fotku, kde jsem vidět spíše já než krabice, ale lépe mi to nešlo nafotit (venku pršelo :-()